Springe zum Inhalt →

Ten rok przyniesie korzyści, które niektórzy mogą nazwać „szokującymi” – mówi dyrektor generalny Diginex

Z Bitcoinem w dramatycznym okresie cen, 2021 może być rokiem pełnym wydarzeń dla branży kryptograficznej.

Według dyrektora generalnego Diginex Richarda Bywortha, Bitcoin ( BTC ) niedawno przebił się przez 35 000 USD w ramach ogromnego wzrostu cen, po części w wyniku ograniczonej podaży Bitcoina.

„Bitcoin jest w trakcie rozpoczynania cyklu byka po zmniejszeniu o połowę” – powiedział Byworth Cointelegraph, dodając:

„Popytowa strona tego równania została przyspieszona przez olbrzymią stymulację banków i inwestorów poszukujących bezpiecznych zapasów wartości przed rosnącą inflacją monetarną. W rezultacie duża część instytucji finansowych ocenia teraz swoją wielkość pod kątem pozycji Bitcoin. Prowadzi to do masowych wypłat z giełdy, ponieważ ci uczestnicy przenoszą się do bezpiecznego przechowywania w chłodni. Mamy kryzys po stronie podaży w Bitcoin. ”

Po tym, jak pandemia COVID-19 przejęła nagłówki gazet w marcu 2020 r., Rząd Stanów Zjednoczonych przystąpił do działania, drukując stosy pieniędzy i udostępniając różne pakiety stymulacyjne. W drugiej połowie roku duże podmioty głównego nurtu zaczęły ujawniać swoje zakupy Bitcoin , często przeznaczając dziesiątki i setki milionów na aktywa cyfrowe.

Bitcoin w dużej mierze przewodził serialowi pod względem ceny kryptowalut, chociaż Ether ( ETH ) i inni zaczęli ostatnio również wykazywać znaczące zyski

„Altcoiny będą działać niezwykle dobrze, a gracze detaliczni, którzy czują, że„ przegapili bitcoin ”, będą próbowali znaleźć„ następny bitcoin ”i następne 1000x” – powiedział dyrektor generalny Diginex, dodając:

„ETH grało w nadrabianie zaległości i jest jedną z nielicznych opłacalnych sieci inteligentnych kontraktów, które zostały już skutecznie oczyszczone przez SEC. Prawdopodobnie dalsze skupianie się na stablecoinach po ogłoszeniu OCC prawdopodobnie przyniesie korzyści ETH, ponieważ wiele z nich znajduje się w sieci Ethereum. ”

Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) zintensyfikowała swój nadzór, wnosząc pozew przeciwko Ripple , nazywając aktywa XRP niezarejestrowanym papierem wartościowym. Kolejne obawy pojawiły się w przestrzeni kryptowalut, a niektórzy zastanawiali się, czy SEC zajmie się również innymi aktywami i projektami. Pozytywnym akcentem jest jednak fakt, że Biuro Kontrolera Walut w USA niedawno wyczyściło niektóre transakcje dotyczące stabilnych monet w bankach.

Co przyniesie 2021 rok dla Bitcoin i kryptowalut? „Jak powiedziałem, jesteśmy na początku cyklu byków, 2021 przyniesie zwroty, które prawdopodobnie będą szokujące dla niektórych osób” – powiedział Byworth. „Bitcoin osiągnie wartość na północ od 100 000 USD w pewnym momencie w ciągu roku, a najprawdopodobniej nastąpi to po nim”.

Z Byworth na czele, firma Diginex, skoncentrowana na blockchain, została upubliczniona w październiku 2020 r.

Veröffentlicht in Bitcoin

Kommentare sind geschlossen.